Hakkımızda..

Yılların verdiğin deneyimle, İstanbul'un tüm bölgelerinde siz değerli müşterilerimize Beyaz Eşya Servisi hizmeti sunmaktayız.

KNK Teknik Servis olarak; siz değerli müşterilerimize Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın gibi ürünlerde en kaliteli özel servis hizmetlerinden birini sunarken aynı zamanda fiyatlandırma konusunuda çok önemsediğini bilmenizi isteriz. KNK Teknik Servis olarak hızlı ve kaliteli hizmet sunarken, bu hizmetlerimizin son derece ekonomik olmasını da sağlıyoruz.

KNK Beyaz Eşya Servisi olarak, sizlere en iyi hizmeti, en hızlı şekilde verebilmek için sürekli çalışıyoruz.

%100 müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve teknik personel eğitimlerine aralıksız devam ediyoruz.

Markası ne olursa olsun Beyaz Eşya arızalarında bizimle iletişime geçip güvenilir Teknik Servis hizmeti alabilirsiniz.

KNK Beyaz Eşya Servisi olarak amacımız; yaptığımız işlerle tavsiye edilen ve aranılan bir teknik servis olmaktır.

KNK Teknik Servis; Beyaz Eşya ürünlerinizin markası veya modeli ne olursa olsun ayrım gözetmeksizin hizmet sunmaktadır.

Beyaz Eşya ürünlerinizin bakımı, onarımı, montajı, taşıma, yer değişimi gibi Beyaz Eşya Teknik Servis ihtiyaçlarınızın tümünü karşılamaktayız.

Yıllık bakım hizmetleri gibi tüm çalışmalarda verimlilik arttırma hedeflenerek işlem yapılmaktadır. Tüm beyaz eşyaların her yıl bakıma ve teknik destek ihtiyacı olmaktadır. Satın aldığınız Beyaz Eşya ve elektronik cihazlarınız, kaliteli ve sağlam ürünler olsa bile teknik servis desteğine ihtiyaç duyar.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız..