Fırın Servisi

İstanbul Fırın Servisi ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. İstanbul Fırın Servisi ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. İstanbul Fırın Servisi ihtiyacınız için bizi arayın, İstanbul Fırın Servisi olara size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.
Image

İstanbul'da her marka ve model Fırına,
Fırın Servisi..

Fırın servisi ve tamiri hizmetlerimizden faydalanmak için günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz. Müşterilerimize garantili servis hizmetini kaliteli bir şekilde vermek için teknik ekibimiz devamlı çalışmaktadır. Her markada olan ankastre fırınlarınız tarafımızca tamir edilmektedir. Ayrıca diğer fırın tiplerinin de küçük ya da büyük fark etmeksizin arızaları giderilir. Sorunlu olan cihazlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ankastre Fırında olası problemler

  • Fırının iç aydınlatma lambası yanmıyorsa arızalanmış ya da patlamış olabilir.
  • Fırının alt ve üst ısı dereceleri farklı ise bu sorun içinde pişirilen yemek, pasta, börek gibi gıdaları etkileyecektir. Kabarmayan ya da altı yanmış hamur işleri ile karşılaşmak istemiyorsanız hemen arızayı gidermeniz gerekmektedir.
  • Fırının fanında sorun varsa içinde pişen iki ayrı gıdanın kokuları birbirine karışabilir. Bu durum da hiç hoşunuza gitmeyecektir.
  • Ocağın gözleri yanmıyorsa gaz gelmiyor olabilir. Bunu kontrol ettikten sonra sorun devam ediyorsa bizi aramanız gerekecektir.
  • Ocak gözleri isli ya da farklı alevlerde yanıyorsa gözde bulunan gaz çıkışlarında tıkanıklık oluşmuş olabilir. Bakılması gerekir.
  • Emiş gücü eskisi gibi olmayan aspiratörlere de bakılması gerekir. Mutfağınızdaki yemek kokularını dış ortama vermek için bu önemli bir konudur.